REISSWOLF staff is very competent, always friendly and accurate.

Erika Janott,
KSV-Financial Accounting

Arşiv İmhası

Geri dönüşüm Güvenli İmha değildir.

Güvenli imha hizmeti sunan şirketlerin işi kendilerine emanet edilen verilerin gizliliği ve güvenliğidir. Hizmet sözleşmesi ile size bu konuda mesuldur.

Geri Dönüşüm şirketinin işi kendisine verilen atık materyallerin en yüksek gelir elde edecek şekilde işlenmesidir. İşleme şekline müdahale ve denetim hakkınız yoktur. Her ikisi de geçerli iş stratejileridir.

İşiniz ve veri korumayı düzenleyen yasalar çerçevesinde, “kabul edilebilir koruma” yükümlülüğünüze uygun olan Güvenli İmha stratejisidir.

Arşiv imhalarında nasıl çalışıyoruz ?

İmha materyalini dilerseniz tesisimize siz getirirsiniz, dilerseniz biz kendi personel ve araçlarımızla arşiv mekanınızdan teslim alırız. Her iki şekilde de hizmetimizin şartlarını düzenleyen tek seferlik bir hizmet sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme imhanın yerine getirilmesi ve imha sertifikasının düzenlenmesi ile son bulur. Saatte 1 tona kadar, kağıt ön ayırıştırma yapılmadan, DIN 32757 S3 standartlarında parçalanmak suretiyle imha edilir. Tüm imha kameralarla izlenir, dilenirse bir yetkili tüm sürece eşlik edebilir. Çıkan kırpıntılar geri dönüşüme kazandırılır.