Living. Data.

Problems to be Overcome in Archive Management

Şirketle ilgili belgeleri yıllarca saklamanız gerektiğinde ne yapmanız gerekir?

  1. Belgeleri yetkisiz erişime karşı güvenli, KVKK uyumlu bir düzende saklamak.
  2. İhtiyaç duyduğunuzda belgelere hızlıca erişim sağlayacağınız bir sistem kurmak.
  3. Tüm bunları gerçekleştirirken, zamandan, maliyetten ve sinir bozukluğundan tasarruf etmek

REISSWOLF'un yüksek güvenlikli arşivleri size tam olarak şunları sunar:

  1. KVKK uyumlu bir düzende, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak belgeleriniz uzun yıllar güvenle korunur.
  2. REISSWOLF yazılımı RWAM, tüm arşivinize 7/24 erişim imkânı sağlar ve arşiv yönetiminizi kolaylaştırır.
  3. Zaman ve maliyetten tasarruf edin! Arşiv Bütçe Kontrolümüzü yapmaktan çekinmeyin. 

Arşivler, normalde görevi yazılı veya görsel ve işitsel medyanın ve elektronik depolama ortamının sistematik olarak edinilmesi, kaydedilmesi, sipariş edilmesi, kalıcı olarak depolanması ve indekslenmesi olan kurumlardır. Aslında oldukça kapsamlı bir tanıma sahip.

Şirketler arşiv planlaması yaparken ilk düşündükleri konu alandır. Birçok şirkette arşiv için bir alan bulunsa da aslında arşiv planlaması yapılırken alan en son düşünülecek konulardan biridir. Düşünülmesi gereken en önemli konular; nasıl bir düzen oluşturulacağı, nasıl korunacağı ve nasıl yönetileceğidir. REISSWOLF arşivleri, bir arşivin tam olarak sunması gerekenlerden fazlasını sunmaktadır; Belgelerinizin edinilmesi, kaydedilmesi, sipariş edilmesi, kalıcı olarak depolanması,  indekslenmesi ve saklama süresi dolan belgelerin kurumun kararına göre güvenli şekilde imha edilmesi. 

Tümü REISSWOLF tesislerinde gerçekleştirilen bu süreçler; sigorta, kalite sertifikaları, güvenlik önlemleri ve yasalara uyumluluk gibi temellere dayandırılarak kurumun ileride yaşayabileceği sorunları da ortadan kaldırıyor.

Tüm belgeler sadece barkodlu aynı kutularda saklandığından, bu akıl almaz dolgunun içinde verilerinizin nerede olduğunu siz ve bizden başka hiç kimse bilmiyor. Oldukça zekice, değil mi? Ve tüm verilerinizin binalarınızdaki tek bir odada toplu olarak depolanmasından çok daha güvenli. Erişim kontrolleri, bölümlere ayrılmış raf sprinklerleri, veri korumaya yeminli personel, SaaS dijital arşiv yönetimi - hepsi toplam pakette var. Siz de REISSWOLF arşiv düzenine geçerek arşiv yükünüzden kurtulabilirsiniz.