Living. Data.

Electronic Media and Hard Disk Disposal: The Only Final Solution!

Türkiye’deki işletmelerin %50'sinden fazlası, Hard diskleri, USB'leri veya gizli bilgiler içeren diğer donanımları yok etmek için profesyonel bir hizmet kullanmamaktadır. Oysaki; Yalnızca elektronik medya ve hard disk imhası, eski donanımlardaki verilerin %100 yok edilmesini sağlar.

Yalnızca Fiziksel İmha %100 Etkilidir.

REISSWOLF Güvenli Medya İmha Hizmetleri- çok çeşitli elektronik medyayı parçalamanın ve imha etmenin en güvenli ve en etkili yoludur. Elektronik medyaları atma süreciniz, eski hard disklerin silinmesini, yeniden biçimlendirilmesini veya manyetikliğini gidermeyi içeriyorsa, siz ve müşterileriniz hala savunmasızsınız. Aslında, sürücüler fiziksel olarak sağlam olduğu sürece, tüm özel bilgiler alınabilir. Kilitli kaplar ve hatta manyetik silme, gizli bilgilerinizin yanlış ellere geçmemesini sağlamak için yeterli değildir.

Bilgilerinizi Elektronik Medya ve Hard Disk İmha Hizmetleri ile Koruyun.

Bilgisayarlarınız, hard disk sürücüleriniz veya diğer elektronik ortam cihazlarınız bir zamanlar herhangi bir gizli dosya veya bilgiyi tuttuysa, gelecekte herhangi bir veri ihlalini önlemek için bunların uygun şekilde imha edildiğinden emin olun. Bu basit önlemi almak paradan ve yıllarca çözmeye çalışacağınız sorunlardan tasarruf sağlayabilir.

Elektronik Medya ve Hard Disk İmhası için Neden REISSWOLF Türkiye ile Çalışmalısınız?

REISSWOLF Türkiye, güvenli imha süreçlerini TREN 15713- Gizli Malzemenin Güvenli imha standardı, ISO 27001-Bilgi Güvenliği, ISO 9001-Kalite Yönetimi, ISO 14001-Çevre Güvenliği standartlarına uygun şekilde gerçekleştirmektedir. İmha edilen materyaller, yerel ortaklarla güvenli bir şekilde geri dönüştürülür. Bu şekilde medyanızın güvenli ve doğa dostu bir şekilde imha edilmesini sağlanır. Güvenli imha hizmetleri, düzenli olarak planlanmış teslim alma veya talep üzerine servis şeklinde gerçekleştirilir.

İmha Süreçleriniz Sertifikalandırılmaktadır.

Her elektronik medya ve hard disk imha hizmetinin ardından, materyalinizin güvenli bir şekilde imha edildiğini onaylayan bir İmha Sertifikası alacaksınız. İç rahatlığından daha fazlası olan imha sertifikanız, bilgilerinizin artık risk altında olmadığının ve işletmenizin ilgili gizlilik yasalarına uygun olduğunun kanıtıdır.