Living. Data.

Dijital Arşivleme

Şirketinizin başarılı ve kurumsallaştırması için gerekli değildir. Her iki durumda da dijital belgelendirme ve veri yönetimi içindir. 

REISSWOLF f.i.t.

İş süreçlerimiz, giderek artan bilgi ve belge yığınları ile yavaşlamaktadır. Günümüzde zamana ya da uzaklığa bakılmaksızın gerekli bilgilere hızlı erişim sağlanması büyük önem kazanmıştır. Optimal yönetim ve veri kontrolü etkin bir şekilde kullanılacaksa REISSWOLF f.i.t. ideal çözümünüz olacaktır.

REISSWOLF f.i.t.; müşterilere uygun, işlevsel ve yüksek hızlı erişim sağlayan, web tabanlı, dijital bir veri depolama sistemidir. Arşivlenmiş belgeler, metinsel içerik üzerinden bulunabilir ve gerekirse başka verilerle değiştirilebilir, iş süreçleri özelleştirilebilir. Sistem; donanım veya yazılım yüklemeye gerek kalmadan hemen kullanılabilen bir Doküman Yönetimi Sistemidir.

Verilere REISSWOLF f.i.t. üzerinden online veya mobil uygulamaları sayesinde erişilebilir.

Hizmetler;

• SSL bağlantısıyla güvenli erişim.

• Belge değişimi için portal çözümü.

• 7 / 24 erişebilinen app kullanımı.

• Web tabanlı, denetime dayanıklı bulut arşivi.

• Mobil erişim uygulaması

REISSWOLF f.i.t. Demo sürümü için iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.

REISSWOLF f.i.t.

 

 

REISSWOLF f.i.t. size uygun, işlevsel ve yüksek hızlı erişim sağlayan, web tabanlı, dijital bir veri depolama sistemidir. Arşivlenmiş belgeler, metinsel içerik üzerinden bulunabilinir ve gerekirse başka verilerle değiştirebilinir, iş süreçleriniz özelleştirilebilinir iş akışlarıyla değiştirilebilinir. Sistem; donanım veya yazılım yüklemeye gerek kalmadan hemen kullanılabilen bir Doküman Yönetim Sistemidir.

 

 

 

RWAM Arşiv Yazılımı

 

 

Fiziki arşivlerinizi yönetmek üzere tasarlanmış olan güvenli web portalı RWAM; yüksek güvenlikli tesislerimizde depolanan arşivlerinizi yönetmenizi sağlar. Tesislerimizde bulunan belgelerinizi görüntüleyebilir, talep edebilir veya imhaya gönderebilirsiniz. Bu şekilde dahili veya harici arşiv yönetimi her zaman problemsiz bir şekilde sürdürülebilir.