Living. Data.

Dijital Doküman Yönetimi

 

Dijital Doküman Yönetimi iki şekilde gerçekleştirilmektedir. RWAM; fiziksel arşivinizin dijital panel üzerinden yönetme imkanı sağlarken, REISSWOLF f.i.t ise tamamen dijital dokümanların yönetilmesi için tasarlanmıştır.

Entegre Doküman Yönetimi, tüm arşiv ve evrak yönetimin bir arada uygulanmasıdır. REISSWOLF programlarını bir arada kullanarak Entegre Doküman Yönetimini uçtan uca sorunsuz sağlayabilirsiniz.

Ne sağlar?

• İşlem kayıtlarının alınması ve gerektiğinde raporlanması

• Güvenli belge gönderimi

• Arşivinize dijital ortamdan 7 / 24 erişim

• Web tabanlı, yasalara uyumlu bulut arşivi

• Mobil erişim uygulaması

REISSWOLF f.i.t.

 

 

REISSWOLF f.i.t. size uygun, işlevsel ve yüksek hızlı erişim sağlayan, web tabanlı, dijital bir veri depolama sistemidir. Arşivlenmiş belgeler, metinsel içerik üzerinden bulunabilinir ve gerekirse başka verilerle değiştirebilinir, iş süreçleriniz özelleştirilebilinir iş akışlarıyla değiştirilebilinir. Sistem; donanım veya yazılım yüklemeye gerek kalmadan hemen kullanılabilen bir Doküman Yönetim Sistemidir.

 

 

 

RWAM Arşiv Yazılımı

 

 

Fiziki arşivlerinizi yönetmek üzere tasarlanmış olan güvenli web portalı RWAM; yüksek güvenlikli tesislerimizde depolanan arşivlerinizi yönetmenizi sağlar. Tesislerimizde bulunan belgelerinizi görüntüleyebilir, talep edebilir veya imhaya gönderebilirsiniz. Bu şekilde dahili veya harici arşiv yönetimi her zaman problemsiz bir şekilde sürdürülebilir.