Living. Data.

RWAM Arşiv Yazılımı

REISSWOLF fiziki arşivleme yazılımı olan RWAM, etkin bir yönetim çözümü olmakla birlikte kayıtlı olan tüm fiziksel belgelerin envanterine kolaylıkla erişim sağlar. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre bireysel olarak şekillenen RWAM, verileri, belgeleri ve dosyaları özelliklerine göre sınıflandırarak etkili bir doküman yönetimi sağlamaktadır.

Fiziki arşivlerinizi yönetmek üzere tasarlanmış olan bu güvenli web portalı; tesisimizde yasalara uyumlu şekilde saklanan arşivinize hızlı ve güvenli erişim imkanı sağlar. Ayrıca, kurum içinde tutmak istediğiniz güncel belgelerinizi de kayıt altına alarak RWAM üzerinden yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. 

RWAM üzerinden; belgelere yetki bazlı erişim sağlanabilir ve arşiv üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemlerin kaydı görüntülenebilir. Bu sayede, erişim temelli problemlerin oluşması önlenir ve yanlış işlemler anında tespit edilir.

Kullanılabilirlik

RWAM, tüm envanterinize her zaman erişim sağlar ve dosyalar hızlı ve doğrudan bu arayüz üzerinden talep edilebilir.

Güvenlik

Kullanıcı grupları ve hakları, veriler hakkında bilgi veren RWAM aracılığıyla tanımlanabilir.

RWAM üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede yetkisiz işlemler önlenirken, izinsiz işlemler ise anında tespit edilip raporlanabilir.

Uygun Yönetim

Her doküman bir barkoda sahiptir. Bir belge için yeni bir etiket oluşturulduğunda hemen "aktif belge" olarak görülür. Aktif belgeler işlenebilir, PDF olarak yeniden yüklenebilir, paylaşılabilir veya silinebilir.

Dahili veya harici arşivlenmiş verilerde şirketinize özgü yapınız korunur. Gerekirse yeniden organize edilebilinir ve daha etkili bir hale getirilebilinir. RWAM akıllı yönetim aracının işlevselliği , ister bölgesel ister ofisler arası olsun, özel isteklerinizi ve gereksinimlerinizi karşılamayı amaçlar. 

Sağladığı faydalar; 

  • Tüm harici ve/veya dahili arşivleme adımlarının eksiksiz dokümantasyonu
  • Korumalı kişiselleştirilmiş web arayüzü ile verimli yönetimi
  • Kuruma özel metadata toplanması
  • Fiziksel ve dijital belgelerin sınıflandırılması

 

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.