Living. Data.

''Yeni Nesil'' Muhaberat ile COVID-19 sonrasında değişen iş dünyasında, Muhaberat ile dijital hizmetlerimizibuluşturduk. Posta karşılama süreçlerinde hızlı ve dijital yaklaşımlar sunuyoruz. Kurum içi ve kurumlar arası haberleşmede sunduğumuz hizmetler ile iki konuda çözüm öneriyoruz: 

‘’Kağıtsız Ofis’’ ve ‘’Hijyenik Ofis’’

Bu kapsamda; tüm gelen ve giden belge, evrak ve materyallerinizin yönetimini gizli, güvenilir, dijital ve hijyenik şekilde gerçekleştiriyoruz.

Geleneksel Muhaberat ile dijital çözümlerimizi bir arada sunduğumuz ''Yeni Nesil'' Muhaberat hakkında daha fazla bilgi için bizi arayabilir veya size hızlıca ulaşabilmemiz için bağlantıdan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

+90 262 728 1335 / +90 538 045 87 93 İletişim Formu

 

Posta Kabul

‘’Yeni Nesil’’ Muhaberat, postalarınızı bize yönlendirmeniz veya bizim adresinizden toplamamız ile başlar.

Bize ulaşan postalarınız, teslimat sırasında kayıt altına alınır.

Sonrasında, tüm postalarınız tercih ettiğiniz şekilde taranır ve size veya ilgili adrese iletilir.

Tarama

Taranan tüm postalarınız, OCR uyumlu PDF dosyaları olarak kaydedilir.

İşlemi biten postalar içeriğine göre arşivlenebilirler veya güvenli şekilde imha edilebilirler.

Sınıflandırma

Dijital ortama aktarılan belgeler, sizin tercihiniz doğrultusunda sipariş, sözleşme, fatura, dekont vb. türler altında sınıflandırılır.

Tüm kontrolleri yapılan belgeler, belirlediğiniz erişim yetkililerinin ulaşabileceği şekilde mevcut sisteminize veya bulut tabanlı güvenli sistemimize yönlendirilirler.

Yönlendirme ve Dağıtım

Belgelerinizi, mevcut sisteminize veya iç sisteminize entegre olabilen, tüm mobil ve masaüstü cihazlardan ulaşabileceğiniz bulut sistemimiz üzerinden kullanımınıza sunuyoruz.