Living. Data.

REISSWOLF Yazılım Çözümleri

Firmaların gereksinimlerine tam olarak cevap veren REISSWOLF, doküman ve veri yönetimi konularında dijital olarak iki çözüm sunmaktadır :

REISSWOLF f.i.t.

REISSWOLF f.i.t. size uygun, işlevsel ve yüksek hızlı erişim sağlayan, web tabanlı, dijital bir veri depolama sistemidir. Arşivlenmiş belgeler, metinsel içerik üzerinden bulunabilir ve gerekirse başka verilerle değiştirebilir. Sistem; donanım veya yazılım yüklemeye gerek kalmadan hemen kullanılabilen bir Doküman Yönetim Sistemidir. Güvenlik ve gizlilik REISSWOLF için her zaman önceliktir.Sisteme erişim tamamen sizin denetiminizde, erişim yetki derecesini belirlediğiniz personelin dilediği anda ulaşımına açıktır.

RWAM Arşiv Yazılımı

Fiziki arşivlerinizi yönetmek üzere tasarlanmış olan bu güvenli web portalı; iki farklı şekilde veya ikisinin kombinasyonu olarak kullanılabilir. RWAM, dışarıda saklanan arşivlerinizi yönetmenizi sağlar. RWASoffice ise evrak arşivlemenin bir kısmının müşteri lokasyonunda yürütüldüğü durumlara iç arşivin yönetilmesini sağlar. Ancak her ikisi de aynı kullanım profiline sahiptir. Bu şekilde dahili veya harici arşiv yönetimi her zaman problemsiz bir şekilde birleştirilmektedir.

Her zaman olduğu gibi güvenlik ve gizlilik REISSWOLF için önceliktir.

Sisteme erişim yetkisi sizin tarafınızdan belirlenir, her doküman grubu için farklı yetkilendirmeler yapılabilir.