Living. Data.

REISSWOLF f.i.t. hakkında sık sorulan soruları burada bulabilirsiniz.

REISSWOLF f.i.t. nedir ?

REISSWOLF f.i.t. doküman yönetiminiz için tasarlanmış bir bulut arşividir. Verilerinizi yükleyebilir, kaydedebilir, yönetebilir ve tüm iş süreçlerinizi eşleyebilirsiniz. Yazılım web tabanlı olup, ek kurulumlar olmaksızın sadece internet erişimiyle ve her yerde kullanılabilinir. 

REISSWOLF f.i.t.'e nasıl erişirim ?

REISSWOLF f.i.t. web tabanlı bir sistemdir. Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari veya Google Chrome gibi normal web tarayıcılarından biriyle erişebilirsiniz. Güvenlik nedeniyle, sadece tarayıcınızın veya önceki sürümün güncel haline sahip olmanız gerekir. Akıllı telefonlar için mobil uygulamayı da kullanabilirsiniz.

REISSWOLF f.i.t.'i kullanmak için herhangi bir yatırıma ihtiyaç var mıdır ?

Herhangi bir yerel donanıma veya yazılıma yatırım yapmanız gerekmez. Sadece yüksek performanslı bir belge tarayıcısına sahip olmanızı öneririz. Tarife paketleri, depolama kapasitesi ve maksimum kullanıcı sayısı açısından farklılık gösterir. Desteğimiz ve düzenli güncellemelerimiz aylık ücrete dahil edilmiştir.

 

 

Ne kadarlık bir eğitim süresi planlamalıyım?

REISSWOLF f.i.t., Microsoft Office ile günlük bazda çalışan herkes için genel olarak açıklayıcı ve sezgiseldir. Deneyimlerimize göre, bir kullanıcı için eğitim süresi ortalama 2 saattir. IT kullanıcıları da sunulan el kitaplarında ihtiyaç duydukları cevapları kolaylıkla bulabilir.

Burada cevaplanmayan soruları sorabileceğimiz bir telefon hattı var mı ?

Evet. Cevaplanmamış sorularınız için birçok seçenek mevcuttur. Öncelikle; REISSWOLF f.i.t'deki yardım butonu ile doğrudan erişebilirsiniz, ikinci olarak; sorularınızı bize e-posta ile gönderebilirsiniz ya da +90 262 728 13 35 numaralı telefonumuzdan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

REISSWOLF f.i.t. ne kadar güvenlidir ?

Çok güvenlidir. Tüm güncel güvenlik özellikleri standarttır. Sunucular, sertifikalı yüksek güvenlikli bir yerde bulunur ve çok sıkı erişim kısıtlamaları ve güvenlik duvarlarıyla korunur. Ve tabi ki düzenli güvenlik kontrolleri ve güncellemeleri mevcuttur. Birçok teknik güvenlik önlemine ek olarak NAID-EUROPE / The National Association for Information Destruction  ve ISO 27001:2013 - Bilgi Güvenliği  sertifikaları ile çalışır.

Belgeler sisteme nasıl girer ?

REISSWOLF f.i.t. belgeleri içe aktarmak için çeşitli seçenekler sunar. Dijital belgeler, bir dosya yöneticisi üzerinden, sürükle-bırak fonksiyonuyla veya çeşitli arayüzler aracılığıyla aktarılabilir. Analog belgeler ise, web taraması veya çok işlevli cihazlar aracılığıyla sistemde doğrudan arşivlenebilir.

Ne tür bir tarayıcı kullanmam gerekiyor ?

Belgeleri doğrudan REISSWOLF f.i.t.'e arşivlemek için  sadece TWAIN uyumlu bir tarayıcıya ihtiyacınız vardır. Çok fonksiyonlu cihazlar da bununla entegre edilebilir.

Hangi belgeleri saklayabilirim ?

Bilinen tüm dosya formatları REISSWOLF f.i.t.'de arşivlenebilir.

Küçük bir işletme sahibiyim. REISSWOLF f.i.t. bana da uygun mudur ?

Evet kesinlikle. REISSWOLF f.i.t. sektörlerden bağımsız olarak, herkes tarafından kullanılabilir. Gereksinimlere bağlı olarak, şirket çapında veya sadece belirli bölümlerde kullanılabilir.

REISSWOLF f.i.t. harici üçüncü taraflarla işbirliği için uygun mudur ?

Klasörleri ve yetkilendirme seçeneklerini ayrı ayrı organize ederek ve uyarlayarak, harici ortaklarla veya istemcilerle dosya alışverişi için son derece uygundur. Ayrıca REISSWOLF f.i.t. belgeleri paylaşma imkanı sunar. Bu, belgelerin herkes tarafından erişilebilir hale getirilebileceği anlamına gelir. Tabi ki paylaşılan belgelerinizin güvenliği parolalar, son kullanma tarihleri ve erişim kısıtlamaları ile sağlanabilir.

Belgelerimi yetkisiz erişime karşı koruyabilir miyim?

Tabi ki. Bireysel izinler atama veya sisteme uygunluğu, gün ve yere bağlı olarak sınırlandırmanızı sağlayan erişim yönergelerini belirleme seçeneğiniz vardır. Örneğin; IP grubunu erişim haklarıyla tanımlayabilirsiniz, böylece sisteme yalnızca çalışma saatleri içinde ve ofisinizde erişebilirsiniz.

İş akışları nasıl işliyor ?

Belge ile ilgili görevler ve silme istekleri başlangıçta mevcuttur. Eklenti modülümüz olan "Workflow-Designer"ın yardımıyla, özel iş süreçlerinizi simule etme imkanına da sahipsiniz. Bu amaçla REISSWOLF f.i.t., modüler bir prensibe göre özelleştirilmiş iş akışları oluşturabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz net bir grafik kullanıcı arayüzü sunar. Günlük görevleri ve vade tarihlerini her zaman takip edebilmek için, her kullanıcının kendi kullanımında ayrı bir genel bakış alanı vardır. Belgeler seçili klasörlerde saklandığında veya güncellendiğinde otomatik olarak eylemleri başlatma olasılığınız vardır.