Living. Data.

simply. done.

Arşivleme

Çoğu şirket "Paperless Office" kavramı hakkında isteklidir, ancak yerleşik süreçler ve yasal düzenlemeler nedeniyle bunu tam olarak faaliyete geçiremezler. Kurumlar kendilerine özel iş süreçleri ve yasal mevzuatlar gereği, ihtiyacı olan "Doküman Yönetimi Sistemleri" yatırımına ve eğitimli personel giderlerine katlanmaya sıcak bakmazlar.  Ancak, takip edilemeyen ve kaydı tutulamayan dokümanlar, düzensiz ve gereksiz büyüyerek şirketlere maddi ve manevi yükler getirir.

REISSWOLF olarak 2009 yılında Türkiye'ye ilk "Entegre Doküman Yönetimi" olgusunu getirerek; dokümanlarınızı incelemekte ve onları kategorize edip yüksek güvenlikli tesisimizde arşivlemekteyiz. Ayrıca incelenen dokümanlarınızı dikkate alarak, şirketiniz için özel olarak hazırlanmış arşivleme çözümleri geliştirmekteyiz.

Web tabanlı fiziki arşivleme yazılımımız olan RWAS sayesinde sizlere; yeni eklemeler, belge gereklilikleri, etiketleme, erişim hakları ve nihayetinde veri koruma haklarına uygun olarak imha etme konusunda doğrudan talimatlar verebilmenizi sağlamaktayız. 

Sizlere yer tasarrufu sağlamanın yanı sıra verimli veri işlemlerine de olanak sağlamaktayız. Böylelikle hibrit arşivleme sayesinde analog verilere her zaman dijital olarak erişebilmekteyiz. Buna önem vermemizin nedeni; dijital belgelerle çalışmanın yaygınlaşmasıyla birlikte bilgiye, pratik ve hızlı bir şekilde erişebilme kolaylığıdır.

Sağladığı faydalar; 

  • Kurumsal firmalar da dahil olmak üzere; fiziksel ve dijital belge arşivleme ve yönetimiyle ilgili tüm konularda danışmanlık verilmektedir.
  • RWAS web tabanlı fiziki doküman ile envanterinize 7/24 erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca tüm arşivleme adımları ve dokümanların fiziki hareketleri takip edilebilmekte ve raporlanabilmektedir.
  • RWAS yazılımı ile, doküman taleplerinde yetki kısıtlaması, bilginin istenmeyen kişilerin eline geçmesine engel olunarak %100 güvenlik sağlanmaktadır.
  • Kullanıcı gruplarının tanımı ve her belge hareketi ile ilgili bilgiler kolayca bulunabilmektedir.
  • Belgeler, sadece kendi çalışanlarımız tarafından taşınmakta ve arşivlenmektedir.
  • İsteğe bağlı tarama da her zaman mümkündür.
  • Tüm süreçler ISO 27001 Bilgi Güvenliği ve ISO 9001 kapsamında sertifikalandırılmıştır.