Living. Data.

simply. done.

RWAS Arşiv Yazılımı

REISSWOLF'un fiziki arşivleme yazılımı olan RWAS, etkin bir yönetim çözümü olmakla birlikte kayıtlı olan tüm fiziksel belgelerin envanterine kolaylıkla erişim sağlar. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre bireysel olarak şekillenen RWAS, verileri, belgeleri ve dosyaları özelliklerine göre sınıflandırarak etkili bir doküman yönetimi sağlar. 

Fiziki arşivlerinizi yönetmek üzere tasarlanmış olan bu güvenli web portalı; iki farklı şekilde veya ikisinin kombinasyonu olarak kullanılabilinir. RWAS online, yüksek güvenlikli arşiv tesislerimizde depolanan arşivlerinizi yönetmenizi sağlar. RWAS office ise evrak arşivlemenin bir kısmının müşteri lokasyonunda yürütüldüğü durumlara özeldir. Ancak her ikisi de aynı kullanım profiline sahiptir. Bu şekilde dahili ve harici arşiv yönetimi her zaman problemsiz bir şekilde birleştirilebilinir.

Kullanılabilirlik

RWASonline, tüm envanterinize her zaman erişim sağlar ve dosyalar hızlı ve doğrudan bu arayüz üzerinden talep edilebilir.

Güvenlik

Kullanıcı grupları ve hakları, veriler hakkında bilgi veren RWAS aracılığıyla da tanımlanabilir.  İhtiyaç duyulan tek şey internet bağlantısıdır. 

Size, korumalı veri tabanınıza girmek için giriş imkanı sağlayabiliriz ve siz de datalarınızı RWAS veri tabanı içerisine direkt ve otomatik olarak transfer edebilir, kendi özel etiketlerinizi yaratabilirsiniz.

Uygun Yönetim

Her doküman bir barkoda sahiptir. Bir belge için yeni bir etiket oluşturulduğunda hemen "aktif belge" olarak görülür. Aktif belgeler işlenebilir, PDF olarak yeniden yüklenebilir, paylaşılabilir veya silinebilir.

Dahili veya harici arşivlenmiş verilerde şirketinize özgü yapınız korunur. Gerekirse yeniden organize edilebilinir ve daha etkili bir hale getirilebilinir. RWAS akıllı yönetim aracının işlevselliği , ister bölgesel ister ofisler arası olsun, özel isteklerinizi ve gereksinimlerinizi karşılamayı amaçlar. 

Sağladığı faydalar; 

  • Tüm harici ve/veya dahili arşivleme adımlarının eksiksiz dokümantasyonu
  • Korumalı kişiselleştirilmiş web arayüzü ile verimli yönetimi
  • Kuruma özel metadata toplanması
  • Fiziksel ve dijital belgelerin sınıflandırılması

 

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.