Living. Data.

simply. done.

Biz kimiz ?

Veriler uzun zamandan beri profesyonel ve kişisel yaşamımızın bir parçası olmuştur. Giderek artan dijitalleştirmeler, verilerle yaşamanın karmaşık ve çok yönlü olduğunu, bu yüzden veri koruma ihtiyacının arttığını göstermiştir.

REISSWOLF, yıllardır, her türlü verinin profesyonel bir şekilde işlenmesinde, kendi yüksek standartlarını belirlemede ve hatta DIN ( Alman Standartlar Enstitüsü) standartlarının geliştirilmesinde rol oynamıştır.

Sonuç olarak, Avrupa çapında veri ve belge imhasında başarı sağlayan REISSWOLF, yine Avrupa'daki en iyi arşivleme şirketlerinden biri olmuştur ve bunun yanı sıra her yıl çeşitli formatlarda 60 milyon sayfayı dijital hale getirmektedir.

REISSWOLF International AG

1985 yılında Hamburg'da kurulan REISSWOLF International AG; Fiziki Arşiv Yönetimi, Veri ve Belgelerin Güvenli İmhası, Dijitalleştirme Hizmetleri ve Dijital Doküman Yönetimi konularında kurumlara çeşitli hizmetler sunmaktadır. REISSWOLF, Avrupa, Asya ve Afrika'da 30 ülkede yaklaşık 50 yerden faaliyet göstermektedir. (Ocak 2018 itibariyle)

REISSWOLF Türkiye

REISSWOLF Türkiye olarak, Ocak 2018 itibariyle Dilovası'nda mülkü kendimize ait yeni tesisimizde, global pazarda olduğu gibi "Entegre Doküman Yönetimi" anlayışı ile hizmetlerimize eksiksiz devam etmekteyiz.

Kurumlar bünyesinde oluşan değerli verilerin, dış kaynak hizmet alınarak güvenli ortamda, ideal koşullarda saklanması ve ulaşılabilir hale getirilmesi, saklama süresi sonunda güvenli imhası özel şirketler ve kamu kuruluşları tarafından kısa zamanda benimsenmiştir.

REISSWOLF, doküman yönetiminde, sistem oluşturmadan imhaya kadar entegre ve kesin çözüm sunmaktadır. 30 yılı aşkın deneyimle 30 ülkede veri ve belge koruma ihtiyacının karşılanmasında global standartlara bağlı kalarak önemli hizmetler vermektedir.

Hedef; güvenilir, servis odaklı, bilgi güvenliği alanında yenilikçi ve standart belirleyici olmaktır.

Avrupa'nın belge arşivleme ve imha alanında öncü, birçok ülkede de pazar lideri olan REISSWOLF Grup, uluslararası deneyim ve sahip olduğu yüksek veri işleme teknolojisiyle Türkiye'de hizmetlerine devam etmektedir.

REISSWOLF Türkiye, fiziksel ve dijital arşiv yönetiminden güvenli imhaya kadar doküman yönetiminin tüm adımlarında kendi yazılımlarına sahip, Türkiye'de tek şirket konumundadır.

REISSWOLF Grubunun Bugünkü Durumu;

  • 30 Ülkede Yaklaşık 50 Tesis
  • Avrupa'da Pazar Lideri
  • 30 Yılı Aşkın Tecrübe
  • 80.000'i Aşkın Müşteri