Living. Data.

İş akışları nasıl işliyor ?

Belge ile ilgili görevler ve silme istekleri başlangıçta mevcuttur. Eklenti modülümüz olan "Workflow-Designer"ın yardımıyla, özel iş süreçlerinizi simule etme imkanına da sahipsiniz. Bu amaçla REISSWOLF f.i.t., modüler bir prensibe göre özelleştirilmiş iş akışları oluşturabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz net bir grafik kullanıcı arayüzü sunar. Günlük görevleri ve vade tarihlerini her zaman takip edebilmek için, her kullanıcının kendi kullanımında ayrı bir genel bakış alanı vardır. Belgeler seçili klasörlerde saklandığında veya güncellendiğinde otomatik olarak eylemleri başlatma olasılığınız vardır.

Belgelerimi yetkisiz erişime karşı koruyabilir miyim?

Tabi ki. Bireysel izinler atama veya sisteme uygunluğu, gün ve yere bağlı olarak sınırlandırmanızı sağlayan erişim yönergelerini belirleme seçeneğiniz vardır. Örneğin; IP grubunu erişim haklarıyla tanımlayabilirsiniz, böylece sisteme yalnızca çalışma saatleri içinde ve ofisinizde erişebilirsiniz.

Küçük bir işletme sahibiyim. REISSWOLF f.i.t. bana da uygun mudur ?

Evet kesinlikle. REISSWOLF f.i.t. sektörlerden bağımsız olarak, herkes tarafından kullanılabilir. Gereksinimlere bağlı olarak, şirket çapında veya sadece belirli bölümlerde kullanılabilir.

Ne tür bir tarayıcı kullanmam gerekiyor ?

Belgeleri doğrudan REISSWOLF f.i.t.'e arşivlemek için  sadece TWAIN uyumlu bir tarayıcıya ihtiyacınız vardır. Çok fonksiyonlu cihazlar da bununla entegre edilebilir.

Belgeler sisteme nasıl girer ?

REISSWOLF f.i.t. belgeleri içe aktarmak için çeşitli seçenekler sunar. Dijital belgeler, bir dosya yöneticisi üzerinden, sürükle-bırak fonksiyonuyla veya çeşitli arayüzler aracılığıyla aktarılabilir. Analog belgeler ise, web taraması veya çok işlevli cihazlar aracılığıyla sistemde doğrudan arşivlenebilir.

Burada cevaplanmayan soruları sorabileceğimiz bir telefon hattı var mı ?

Evet. Cevaplanmamış sorularınız için birçok seçenek mevcuttur. Öncelikle; REISSWOLF f.i.t'deki yardım butonu ile doğrudan erişebilirsiniz, ikinci olarak; sorularınızı bize e-posta ile gönderebilirsiniz ya da +90 262 728 13 35 numaralı telefonumuzdan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

REISSWOLF f.i.t.'i kullanmak için herhangi bir yatırıma ihtiyaç var mıdır ?

Herhangi bir yerel donanıma veya yazılıma yatırım yapmanız gerekmez. Sadece yüksek performanslı bir belge tarayıcısına sahip olmanızı öneririz. Tarife paketleri, depolama kapasitesi ve maksimum kullanıcı sayısı açısından farklılık gösterir. Desteğimiz ve düzenli güncellemelerimiz aylık ücrete dahil edilmiştir.

 

 

REISSWOLF f.i.t. nedir ?

REISSWOLF f.i.t. doküman yönetiminiz için tasarlanmış bir bulut arşividir. Verilerinizi yükleyebilir, kaydedebilir, yönetebilir ve tüm iş süreçlerinizi eşleyebilirsiniz. Yazılım web tabanlı olup, ek kurulumlar olmaksızın sadece internet erişimiyle ve her yerde kullanılabilinir.