Arşivinize her yerden, yetki bazlı erişim sağlayın. 

DAHA FAZLA BİLGİ

Verinizi ve Doğayı Korumanın Ortak Yolu: Güvenli İmha 

DAHA FAZLA BİLGİ

Tüm fiziki arşivinizi kolay ulaşılabilir, güvenle saklanan veriye dönüştürüyoruz. 

DAHA FAZLA BİLGİ

''Uçtan Uca Doküman Yönetimi'' 

Şimdi Keşfedin!

Living. Data.

Hakkımızda

REISSWOLF International AG 

REISSWOLF 1985 yılında Hamburg'ta kurulmuştur. Yıllar içerisinde geliştirdiği hizmet ve deneyimleri ile birlikte çeşitli çözümlerde başarı elde etmiştir. Günümüzde özellikle fiziksel arşiv ve güvenli veri imhası gibi konularda kurumsal çözümler sunmaktadır. Binden fazla çalışanı ile dünya genelinde hizmet vermektedir. Yıllık ortalama; 60.000.000 sayfadan fazla belge taraması, 10.000.000 dosya arşivi ve 105 bin tondan fazla imha gerçekleştirmektedir. REISSWOLF, sektöründe Avrupa Pazar Lideridir.

REISSWOLF, Dünya çapında 30'dan fazla ülkede, 80'den fazla tesis ile Entegre Doküman Yönetimi hizmeti sunmaktadır. 2008 yılından beri Türkiye'de faaliyetlerine başlayan REISSWOLF Türkiye, uluslararası hizmet standartları ve ilkeleri tüm süreçlerinde uygulamaktadır. Bilgi ve Belge Yönetiminde gerekli tüm çözümler REISSWOLF tarafından sunulmaktadır.

Veri koruma yasaları, teknolojiler ve iş akışları değiştikçe REISSWOLF hizmetleri de güncel şartlara göre yeniden şekillendirilmektedir. Bu sayede müşterilerin her zaman en güncel çözümlerden yararlanması sağlanmaktadır.

REISSWOLF Türkiye

REISSWOLF Türkiye, 2008 yılından beri Türkiye'de 350'yi aşkın müşteriye Entegre Yönetimi kapsamında çeşitli çözümler sağlamaktadır. Bankacılık, Sağlık, Ticaret, Perakende ve Sanayi sektöründe öncü firmalara uygun güvenli hizmetler geliştirmektedir. Türkiye'de; Sektöründe tüm arşiv hizmetlerini uçtan uca bünyesinde sunabilen ilk firmadır.

Operasyonlarımız Dilovası/Kocaeli bölgesinde 14.000 m2 kapalı alan, 35 sabit personel, 40 sözleşmeli personel ile sürdürülmektedir.

Türkiye genelinde; Fiziksel arşiv saklama, belge tarama, arşiv yazılımları, güvenli İmha ve Doküman Yönetim Sistemi (Doxagon - DYS) konularında kurumsal çözümler sağlanmaktadır.

Tüm çözümlerimiz mesleki mesuliyet sigortası kapsamında güvence altına alınmıştır.

Entegre Doküman Yönetimi

Fiziksel arşiv yönetimi, dijital doküman yönetimi, yazılımlar ve güvenli imha süreçlerinin senkronize ve resmi standartlara uygun olarak yürütülmesidir. REISSWOLF, tüm süreçlerin tek tedarikçisi olarak uçtan uca çözüm olanağı sağlamaktadır.

Vizyon ve Misyon

Önceliğimiz; Kurumların sorumluluğunda olan çeşitli verilerin doğru ve yasal bir şekilde yönetilmesi konusunda güvenilir çözümler sağlamaktır. Sağlanan çözümlerin gizli, yasalara uyumlu ve verimli olması için her zaman uluslararası standartlara göre süreçlerimiz güncellenmektedir. Bu sayede müşterilerimizin en yeni standartlarda hizmet almasına imkan sunmaktayız.

Entegre Doküman Yönetimi uzun vadeli ve güven esaslı bir iştir. Bu yüzden müşterilerimizle güven ve gizlilik temelli sürdürülebilir bağlar kurmak için çalışıyoruz.

Uçtan Uca Doküman Yönetimi Neden Önemlidir?

Bilgi ve belge yönetimi kapsamında farklı alanlar olsa da aslında hepsi birbiri ile bağlantılıdır. Bu bağlantıda en sorunsuz ve güvenli akışı sağlamak yani veriyi doğru yönetmek için uçtan uca hizmet almak çok daha verimli ve güvenli bir sistemdir. REISSWOLF, diğer arşiv firmalarının aksine tüm süreçleri kendi yönetebilecek teknolojik ve fiziksel altyapıya sahiptir. Bu sayede tek tedarikçi ile tüm süreçleri yönetebilirsiniz.

Tek Tedarikçi İle Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

  • Tek tedarikçi ile çalışmanın pek çok faydası bulunmaktadır. Bundan dolayı bu kategoride yer alan müşterilerimiz ile pek çok avantajlı çalışma süreci gerçekleştirilmektedir. REISSWOLF, sunduğu hizmetler ile tek tedarikçi ile çalışma imkânı oluşturmaktadır. Tek tedarikçi ile çalışmanın sizlere sağladığı faydalar şu şekildedir;
  •          Yüksek hacimde maliyet düşürme sağlanır. Böylece ölçek ekonomisi meydana gelir.
  •         Tüm süreçlerde aynı standartlarda hizmet sağlanır.
  •         Arşiviniz ve dolaşımdaki verileriniz sadece tarafımızca yönetilir. Asla bir başka firma tarafından ulaşılamaz. Bu sayede sorumluluk sahibinin kesin bir şekilde belirlenmesi mümkündür.
  •        Farklı süreçleri entegre etmek daha kolay hale gelir. Kapsamlı çözümlerde süreçlerin size özel yapılandırılmasına imkan sağlar.

Sahip Olduğumuz ISO ve Sertifikalar Nedir? Ne İşe Yararlar?

REISSWOLF Türkiye'nin sahip olduğu belge ve sertifikalar periyodik olarak güncellenmektedir. Sunulan hizmetlerin kapsamını belirleyen niteliktedir ve daha güvenilir bir hizmet sağladığımızın kanıtıdır.

REISSWOLF, tüm hizmetlerini aşağıdaki standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir. 

  •          ISO 27001:2013 - Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  •          ISO 9001:2015   - Kalite Yönetim Sistemi 
  •          ISO 14001:2015 - Çevre Yönetim Sistemi
  •          TS EN 15713:2009 - Gizli Malzemenin Güvenli İmhası 
  •          Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi

Entegre Doküman Yönetimi'ni Keşfedin!