Living. Data.

REISSWOLF International AG 

1985 yılında Hamburg'da kurulan REISSWOLF International AG; Fiziki Arşiv Yönetimi, Dijitalleştirme Hizmetleri, Güvenli Veri ve Evrak İmhası, hizmetleriyle kurumlara profesyonel anlayışla geliştirdiği “Entegre Doküman Yönetimi” hizmetleri sunmaktadır.

Avrupa’da konusunda lider olan REISSWOLF Grup’un çalışan sayısı 1000 kişiden fazladır. Senede 60 milyon sayfa taranmakta, 10 milyon dosya arşivlenmekte ve 105.000 tondan fazla kişisel veri içeren evrak imha edilip geri dönüşüme kazandırılmaktadır. 

30 yılı aşkın deneyimle, 34 ülkede veri ve belge koruma ihtiyacının karşılanmasında, global standartlara bağlı kalarak önemli hizmetler veren

REISSWOLF Grubun faaliyet gösterdiği ülkeleri İletişim sayfamızda bulabilirsiniz.


REISSWOLF Türkiye 

Avrupa’da fiziksel arşivleme ve imha alanında öncü ve birçok ülkede pazar lideri olan REISSWOLF Grup, uluslararası deneyim ve sahip olduğu yüksek veri teknolojisiyle 2008 yılı itibariyle Türkiye’de hizmete başlamıştır. 

REISSWOLF, doküman yönetiminde, fiziki ve dijital arşivlerin oluşturulmasından güvenli imhasına kadar, günün ihtiyaçlarına göre şekillenen ve güncellenen alt yapısıyla, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda eksiksiz çözüm üretme gücüne sahiptir. Veri ve belge koruma ihtiyacının karşılanmasında global standartlara bağlı kalarak entegre ve kesin çözümler sunmaktadır. Hedef; güvenilir, servis odaklı, bilgi güvenliği alanında standart belirleyici olmaktır.

Güvenlik ve gizlilik REISSWOLF için her zaman önceliktir.

Saklaması REISSWOLF tesislerinde gerçekleştirilen fiziki ve dijital arşivlerin her türlü güvenliği düşünülmüş ve önlemleri alınmıştır.

REISSWOLF hakkında detaylı bilgilendirme ve REISSWOLF farkını tanımak için  ekibimizle temasa geçebilirsiniz