360° Entegre Doküman Yönetimi ile tanışın!

REISSWOLF sistemiyle tanışın. Arşiviniz ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız hızla çözülsün.

DAHA FAZLA BİLGİ

Arşiv yönetimindeki tüm sorunları ortadan kaldırın!

DAHA FAZLA BİLGİ

Tüm fiziki arşivinizi kolay ulaşılabilir, güvenle saklanan veriye dönüştürüyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Living. Data.

Hakkımızda

REISSWOLF International AG 

1985 yılında Hamburg'da kurulan REISSWOLF International AG; Fiziki Arşiv Yönetimi, Dijitalleştirme Hizmetleri, Güvenli Veri ve Evrak İmhası, hizmetleriyle kurumlara profesyonel anlayışla geliştirdiği “Entegre Doküman Yönetimi” hizmetleri sunmaktadır.

REISSWOLF Grup’un çalışan sayısı 1000 kişiden fazladır. Senede 60 milyon sayfa taranmakta, 10 milyon dosya arşivlenmekte ve 105.000 tondan fazla kişisel veri içeren evrak imha edilip geri dönüşüme kazandırılmaktadır. 

Günümüzde avrupa pazar lideri olan REISSWOLF; Dünya genelinde 30'dan fazla ülkede, 80'den fazla tesiste 100.000'i aşkın müşterisine ''Entegre Doküman Yönetimi'' sunmkatadır.

REISSWOLF Türkiye 

REISSWOLF Grup, uluslararası deneyim ve sahip olduğu yüksek veri teknolojisiyle 2008 yılı itibariyle Türkiye’de hizmete başlamıştır. 

REISSWOLF, doküman yönetiminde, fiziki ve dijital arşivlerin oluşturulmasından güvenli imhasına kadar, günün ihtiyaçlarına göre şekillenen ve güncellenen alt yapısıyla, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda eksiksiz çözüm üretme gücüne sahiptir. Veri ve belge koruma ihtiyacının karşılanmasında global standartlara bağlı kalarak entegre ve kesin çözümler sunmaktadır. Hedef; güvenilir, servis odaklı, bilgi güvenliği alanında standart belirleyici olmaktır.

Güvenlik ve gizlilik REISSWOLF için her zaman önceliktir.

Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim formunu doldurabilirsiniz.