Living. Data.

simply. done.

Vizyon ve Değerler

REISSWOLF Türkiye; fiziki arşivlerin depolanmasından imha edilmesine kadar olan süreçteki tüm ihtiyaçları karşılayabilen bir alt yapıya sahiptir.Bu süreçlerde ihtiyaç duyulan tüm yazılımlar ( RWAS, f.i.t.) REISSWOLF International AG'ye ait olup, günün ihtiyacına göre sürekli güncellenmektedir. Bu sayede şirketinizin iş süreçlerine uygun size özel çözümler sunabilmek ve entegrasyonlar sağlayabilmek temel misyonlarımızdan biridir.

REISSWOLF, Avrupa'daki şirketler tarafından her türlü veriyi yasal olarak ve sorumlu bir şekilde ele alan 1 numaralı firma olarak tanınsın istiyoruz. Sonuç olarak, üretkenliğimizin çalışma ve yaşam çevremizin dijitalleşmesi doğrultusunda büyüyeceğine inanıyoruz.

Müşterilerimizin güvenebileceği ve sürekliliğini garanti edecek çözümler sunabiliyoruz. Kağıt üzerinde veya dijital farketmeksizin verilerinizi her zaman ve her yerde korumaya özen gösteriyoruz.

 

 

REISSWOLF'un Değerleri

  • Açık kapı politikamız sayesinde birbirimizi dinliyor, destekliyor ve her zaman yapıcı diyaloglar hedefliyoruz. Böylece en iyi çözümü bulmak için birlikte çalışabiliyoruz.
  • Yaptığımız her işte müşterilerimizin verilerine sahip çıkıyoruz ve her zaman müşterilerimiz için yaptığımız işleri daha iyi yapmayı hedefliyoruz.
  • Veri koruma konusunda sürekli yeni yollar arıyor ve her zaman hizmetlerimizin güvenliğini denetliyoruz.
  • Motivasyonumuzu ve inovasyonumuzu sergiliyoruz, böylece her gün yaptığımız işten verim alabiliyoruz. Adil iş yapıyoruz ve yaptıklarımızın tadını çıkarıyoruz.
  • Hizmetlerimizin kalitesinde, ekibimizde ve özellikle müşterilerimizle, ortaklarımızla ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerde güvenilir ve tutarlı olmayı hedefliyoruz.
  • Hareket tarzımızın geleceği şekillendireceğine inanıyoruz. Bu yüzden sürdürülebilirliğe önem vererek adım atıyoruz ve her zaman çevreyi düşünerek ve verimli bir şekilde ilerlemenin yollarını arıyoruz.
  • En önemli değerimiz; Güven'dir. Bizim için güven, en önemli yatırımdır.