Living. Data.

simply. done.

RWAS Arşiv Yazılımı

REISSWOLF'un fiziki arşivleme yazılımı olan RWAS, etkin bir yönetim çözümü olmakla birlikte kayıtlı olan tüm fiziksel belgelerin envanterine kolaylıkla erişim sağlar. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre bireysel olarak şekillenen RWAS, verileri, belgeleri ve dosyaları özelliklerine göre sınıflandırarak etkili bir doküman yönetimi sağlar. 

Fiziki arşivlerinizi yönetmek üzere tasarlanmış olan bu güvenli web portalı; iki farklı şekilde veya ikisinin kombinasyonu olarak kullanılabilinir. RWAS online, yüksek güvenlikli arşiv tesislerimizde depolanan arşivlerinizi yönetmenizi sağlar. RWAS office ise evrak arşivlemenin bir kısmının müşteri lokasyonunda yürütüldüğü durumlara özeldir. Ancak her ikisi de aynı kullanım profiline sahiptir. Bu şekilde dahili ve harici arşiv yönetimi her zaman problemsiz bir şekilde birleştirilebilinir.

Kullanılabilirlik

RWASonline, tüm envanterinize her zaman erişim sağlar ve dosyalar hızlı ve doğrudan bu arayüz üzerinden talep edilebilir.

Güvenlik

Kullanıcı grupları ve hakları, veriler hakkında bilgi veren RWAS aracılığıyla da tanımlanabilir.  İhtiyaç duyulan tek şey internet bağlantısıdır. 

Korunan güvenli alana erişim için size giriş verileri verilir. Standartlaştırılmış ve özelleştirilebilir etiketler sayesinde doğrudan ve otomatik olarak  RWAS veri tabanına aktarılan bilgiler elde edilebilir.

Uygun Yönetim

Elimizdeki her belgede her zaman bir barkod vardır. Bir belge için yeni bir etiket oluşturulduğunda hemen "aktif belge" olarak görülür. Aktif belgeler işlenebilir, PDF olarak yeniden yüklenebilir, paylaşılabilir veya silinebilir.

Dahili veya harici arşivlenmiş verilerde şirketinize özgü yapınız korunur. Gerekirse yeniden organize edilebilir ve daha etkili bir hale getirilebilir. RWAS akıllı yönetim aracının işlevselliği , ister bölgesel ister ofisler arası olsun, özelliklerinizi ve gereksinimlerinizi karşılamayı amaçlar. 

Sağladığı faydalar; 

  • Tüm harici ve dahili arşivleme adımlarının sorunsuz dokümantasyonu
  • Korunan kişiselleştirilmiş web arayüzü ile verimli yönetim
  • Şartnamenize göre meta veri toplanması
  • Fiziksel ve dijital belgelerin sınıflandırılması

 

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.